SIHHİ TESİSAT

Kuruluş Tarihimizden İtibaren

Uzmanlık ve Kalite

Biz HFM İklimlendirme olarak kuruluş tarihinden itibaren tüm mekanik tesisat işlerini yapma becerisine ulaştık. Teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimize çevre dostu, kaliteyi asla göz ardı etmeyen ve uygun maliyetlerle hizmet sunmaktayız.

Sıhhi Tesisat İşlerinin Detayları

Sıhhi tesisat işleri hakkında bilmeniz gereken en önemli konuları burada bulabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Sulama Sistemleri

Bahçenizi sulamak için en iyi şekilde tasarlanmış sıhhi tesisat sulama sistemlerimiz sayesinde bitkilerinizin su ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Tesisatı

Banyo ve mutfaklarınız için en kaliteli tesisat sistemleriyle suyun akışını sağlayarak hijyen ve konfor sağlıyoruz.

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatı kurulum ve onarım hizmetlerimizle güvenli ve verimli bir ısıtma sistemi sağlıyoruz.

Son Teknoloji Ekipmanlar

Sıhhi tesisat işlerimizde kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ile donatılmıştır ve en yüksek performansı sağlamak için sürekli olarak güncellenir.

Kaliteli Malzemeler

Sıhhi tesisat işlerimizde kullanılan malzemeler özenle seçilmiş ve son teknoloji kullanılarak üretilmiştir, böylece uzun ömürlü ve yüksek kaliteli bir sonuç elde edilir.

Verimli ve Çevre Dostu

Müşterilerimize verimli ve çevreye duyarlı bir çözüm sunabilmek için çaba gösteriyoruz, ayrıca en yüksek kalite standartlarına uygun olarak çalışıyoruz.

Hizmet Projelerimiz

Sıhhi tesisat işlerinde yaptığımız başarılı projelerin sayısı ve memnun müşteri sayımızı gösteren rakamlar.

Başarılı Projeler
Memnun Müşteriler
Teknolojik Çözümler

Müşteri Yorumları

Müşterilerimizin bize gösterdiği memnuniyet sayesinde gerçekleştirdiğimiz başarılı sıhhi tesisat işlerine dair yorumlar.

HFM İklimlendirme ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Teknolojik gelişmeleri takip eden, kalite ve uzmanlık konusunda çok iddialı bir firma. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Aylin Köse

AKT İnşaat

HFM İklimlendirme, bize tamamen uygun maliyetler ile kaliteli ve verimli bir hizmet sundu. Çevreyi de düşünerek çalışmalarını sürdürdüler, çok memnun kaldık.

Ali Başar

Dağlar Holding

HFM İklimlendirme ile çalıştığımız süre boyunca hiçbir sorun yaşamadık. İşlerini titizlikle yapan, kaliteden ödün vermeyen bir firma, kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Deniz Aksoy

Aksoy İnşaat

HFM İklimlendirme, projelerimizdeki mekanik tesisat işlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı. Yaptıkları işlerde her zaman kaliteyi ön planda tuttular.

Emin Yılmaz

Yılmaz Mühendislik

HFM İklimlendirme İle İletişime Geçin